Több korosztályban is rajthoz állt a Sportolj Velünk Sport Egyesület az első januári verseny-hétvégén (2020. 01. 11). Bécsben a Vienna Indoor Gala-n indultak az egyesület nagyobb versenyzői, a Duska Stadionban.
A hölgyek közül Kéri Bettina a 60 m-es eredményével (7,73) megközelítette egyéni csúcsát és a dobogó harmadik fokára állhatott fel. 200m-en nyolcadikként zárt. Eredménye 25,51.
800méter síkfutásban két veszprémi versenyző is indult: Kirsch Natália ezüstérmet szerzett (2:17,24), míg Mező Zsófia negyedikként ért célba (2:18,55). Mező Zsófi eredménye egyéni csúcsot ért.
A férfiakat Molnár Attila képviselte, aki az erős mezőnyben 400m-en ötödik helyezést ért el, kiváló 48,73 –as eredménnyel.
Ugyan ezen a napon Győrben az egyesület újonc, serdülő és ifjúsági sprinterei, míg vasárnap Pápán a legfiatalabbak szerepeltek, ahol az U11 és U13-as korosztály csapatai versenyeztek.
A sprinterek két elsőség mellett egy második és harmadik helyezést értek el. Aranyérmét Felber Farkas szerezte, aki meggyőző fölénnyel nyerte a serdülők 60m gát versenyszámát (9,03 egyéni csúcs).
A serdülők 60m síkfutásban is jeleskedtek: egyéni legjobb eredményeikkel Kriszt Koppány (7,84) harmadik, Felber Farkas negyedik (7,91 / 7,84), míg Korpádi Márk (8,33) a hatodik helyen végzett.
Az ifjúsági fiúk 60m síkfutásában Dabosi Marcell (7,47) egyéni legjobb idejével a negyedik helyen zárt.
A győri versenyen a hölgyek is kitettek magukért. Felber Kata Zselyke az újoncok 60m gát (10,07) futamát nyerte hallatlan izgalmak közepette, míg 60m (8,62) síkon a második helyen zárt. Serdülő 60m síkfutásban Kerékgyártó Dóra (8,48) és Kovács Noémi (8,63) egyéni csúcsokkal zárta a versenyt, míg Dóra 60m gáton (10,66) ötödikként haladt át a célvonalon. A junior hölgyek mezőnyében 60m-en (8,40) egyéni legjobbjával Kiss Georgina Dzsesszika az ötödik lett.